Zvířátka, farmy

Informace

Novinky

BRUDER 62521 Bworld Ohrada na zvířata bílá s doplňky Zobrazit větší

BRUDER 62521 Bworld Ohrada na zvířata bílá s doplňky

DS46738352

Nový produkt

62521 Koňská stáj s ohradou pro zvířata BRUDER BWORLD Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Bworld představuje to co hračkám Bruder dosud chybělo. Velmi úspěšná Bruder Profi série je nyní doplněna o farmáře, nářadí, přístřešky, stáje, stavby a další doplňky. Figurky farmářů a farmářek mají kloubové tělo. Panáčci ohýbají nohy i ruce - mohou sedět ve strojích, zvedat nářadí nebo držet volant. Farmáři a farmářky mají pohyblivé končetiny a hlavu. Ruce lze přichytit na objekty nebo vozidla. Panáčci mají opravdu realistický vzhled jako ve skutečnosti. Všechny hračky Bruder jsou vyráběné z kvalitních plastů, lze je používat doma i venku. Sada obsahuje přístřešek, koně, ohradu, jezdkynii (oblečení v různých barvách) uzdu a sedlo. Měřítko 1:16 Hračka je vhodná pro děti od 4 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

854 Kč s DPH

Více informací

62521 Koňská stáj s ohradou pro zvířata BRUDER BWORLD
Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky.
Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky.
Bworld představuje to co hračkám Bruder dosud chybělo. Velmi úspěšná Bruder Profi série je nyní doplněna o farmáře, nářadí, přístřešky, stáje, stavby a další doplňky. Figurky farmářů a farmářek mají kloubové tělo. Panáčci ohýbají nohy i ruce - mohou sedět ve strojích, zvedat nářadí nebo držet volant.

Farmáři a farmářky mají pohyblivé končetiny a hlavu. Ruce lze přichytit na objekty nebo vozidla. Panáčci mají opravdu realistický vzhled jako ve skutečnosti.
Všechny hračky Bruder jsou vyráběné z kvalitních plastů, lze je používat doma i venku.

Sada obsahuje přístřešek, koně, ohradu, jezdkynii (oblečení v různých barvách) uzdu a sedlo.
Měřítko 1:16

Hračka je vhodná pro děti od 4 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: