Zvukové hračky

Informace

Novinky

Baby kolotoč nad postýlku na baterie Zvuk různé druhy pro miminko Zobrazit větší

Baby kolotoč nad postýlku na baterie Zvuk různé druhy pro miminko

DS45415039

Nový produkt

Závěsná hračka pro nejmenší děti, v podobě kolotoče na postýlku, je krásnou a praktickou dekorací do dětského pokojíčku. Univerzální upínací mechanismus je vhodný na většinu dětských postýlek. Hračka v několika vriantách provedení zvířátek. Hračka na baterie se zvukem. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Rozměry balení (š v h): 53,5 x 37 x 6cm Rozměry dětské hračky (š v): 48 x 58cm Materiál: plast Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí) Varianty provedení: Dostupná pouze varianta se slony Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

765 Kč s DPH

Více informací

Závěsná hračka pro nejmenší děti, v podobě kolotoče na postýlku, je krásnou a praktickou dekorací do dětského pokojíčku. Univerzální upínací mechanismus je vhodný na většinu dětských postýlek. Hračka v několika vriantách provedení zvířátek. Hračka na baterie se zvukem.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry balení (š v h): 53,5 x 37 x 6cm
Rozměry dětské hračky (š v): 48 x 58cm
Materiál: plast
Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí)
Varianty provedení: Dostupná pouze varianta se slony
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: